banner
banner

חיזוי מחיר Cardano 2019: כמה גבוה המחיר של ADA יכול להגיע בשנת 2019?

חיזוי מחיר של קרדאנו

Cardano הוא פרויקט בלוקצ’יין שמוכר מאוד בקהילת הקריפטו. ADA הוא השם של המטבע הקריפטוגרפי המניע את הבלוקצ’יין הייחודי הזה, המשמש כמדיום להעברות מהירות וקלות.

ישנן תחזיות שונות בנוגע לאופן שבו המחיר של ADA עשוי להתפתח בשנת 2019 ובמאמר של היום ננסה לנתח אותם ולראות איזה מהם הוא הסביר ביותר..

חיזוי מחיר cardano

מקור: coinmarketcap.com

חיזוי מחיר Cardano לשנת 2019

למרות ש- Cardano יצאה משנת 2018 מבלי שהיו סיכויים אופטימיים מדי, ADA נכנסה לשנת 2019 בהבטחה קלה לצמיחה, והמטבע נסחר כרגע ב -0.083 דולר ארה”ב..

כמו שאר השוק בתחילת 2018, ADA הגיעה לשיא כל הזמנים של 1.32 דולר, אך תוך פחות מחודש, בתחילת פברואר, מחירו החל לרדת ל -0.27 דולר..

מגמת ירידה זו נמשכה לאורך כל פברואר ומרץ 2018, מכיוון ש- ADA מחקה את השפל הכללי בשוק. כמו באפריל, מאי ועד יוני, לקרדאנו לא היו הודעות משמעותיות, מחירו לא הצליח להשיג רווחים והפסדים ניכרים. היא המשיכה לצוף סביב 0.1 דולר עד ספטמבר, והמשיכה לרדת עוד כשהגיעה ל -2019.

אם היינו משווים את האבולוציה של ADA, המטבע איבד 93% מערכו משיא השיא של 1.15 דולר ארה”ב, אולם קרדאנו עדיין מציגה תשואה של 250% ב- YTD.

אך ניתן לבצע חיזוי מחיר אופטימלי של Cardano על סמך התצפית ש- ADA ראתה עלייה במצעד היומי והשבועי שלה, ומראה סיכוי כלשהו לריבאונד..

תחזיות אופטימיות מגובות גם בעובדה ש- Cardano נתמכת מאוד על ידי הקהילה שלה, והיא כוללת מפת דרכים איתנה מאוד עם רשימה ארוכה של פיתוחים שצפויים לצאת לדרך או לסיים אותה בשנת 2019.

תנועת שוק וסנטימנט

ADA, כמו שאר עמיתות האלטקוין שלה, עוקבת אחר תנועת מחיר הביטקוין. אם הביטקוין אמור לראות שוק שורי אחר, ADA יכולה גם לצאת לנסיעה. אבל אנליסטים טוענים שזה לא צפוי לקרות, ולכן ADA לא תראה שינויים משמעותיים השנה. זה נחזה במידה רבה כי 2019 יראו פעולות צדדיות לא מעניינות עם עליות וירידות קלות שנוצרו על ידי תנודות הביטקוין. בואו ננתח מעט את התחזית הזו של Cardano.

בכל פעם שהביטקוין רואה התאוששות קלה, מרבית האלטקוינים אינם מסוגלים לעמוד בקצב ההערכה. זה נחשב בגלל משקיעים טירונים שעשו טעויות, בעוד שמשקיעים נבונים החלו להשקיע בביטקוין.

משקיעים אלה לא היו מעוניינים לקנות BTC בגובהו הגבוה ביותר, אך כעת, כשראו את הפוטנציאל הטמון בו, צללו פנימה ברגע שהמטבע היה מחיר נמוך יותר. עם זאת, altcoin לא נהנה מאותה תשומת לב למרות שרובם נסחרים בהנחה פי 5.

כעת, הסיכוי לראות רווחים של 10-100x באלטקוינים לא ידועים קלוש עד אין; גם אם למטבע יש את כל האותות הנכונים, החזר השקעה משמעותי הוא מאוד לא סביר. ושוק הקריפטו כנראה לעולם לא יראה גבהים כאלה כמו בשיאו של 2018.

תמיכה בטענה זו, מנכ”ל ומייסד את’ריום, ויטליק בוטרין, הצהיר כי סביר להניח כי השוק לעולם לא יזכה לרווחים של 1000% לעולם..

אבל לגבי חיזוי המחירים של Cardano, ל- ADA יש סיכוי לראות עלייה גבוהה יותר מרוב האלטקוינים הפחות מפותחים. וההתפתחויות העתידיות שלו בפרויקט בנושא פתרונות לקיימות, מדרגיות ויכולת פעולה הדדית יושלמו השנה, זה בהחלט יעניק לו דחיפה מבחינה מחירית..

בעוד ש- $ 19 נראה קצת רחוק מדי ולא מעשי להגיע כרגע, ההכנסה של $ 1 היא הישג ריאלי יותר עד סוף השנה הזו..

Cardano צברה 250% במהלך השנה שעברה, כאשר חובבים רבים צופים כי Cardano תראה עליות משמעותיות בשנת 2019.

ADA נחשב גם לאחד המטבעות היציבים ביותר בשוק הקריפטו, ולכן רובם נוטים להניח כי ADA תבצע ביצועים חיוביים השנה.

חיזוי מחיר cardano

תחזיות מחיר של Cardano מומחים

להלן נציג כמה תחזיות שפורסמו על ידי פרסומים ואישים חשובים ממרחב הקריפטו, והנימוקים שלהם מאחורי חיזוי המחירים של Cardano (ADA):

JioMobilePhone1500

JioMobilePhone1500 ציין במאמר חדשות קריפטו בדצמבר האחרון כי הוא צופה ש- ADA יעלה עד $ 65- $ 77 ארה”ב כבר בנובמבר 2019. הם גם ניבאו מחיר אופטימי מאוד של Cardano, וקבעו כי עד דצמבר 2019, ADA תראה מחיר של 89.35 דולר ארה”ב.

סמרטרום

סמרטרום ניבא גם תחזית חיובית למדי עבור ADA וקבע השנה כי הקריפטו של Cardano יגדל ל -2.50 דולר, עם פוטנציאל להגיע ל -10 $ בעוד 5 שנים.

אותנו הרים

הבלוגר Us Lifted מרטין מאמין כי ADA יגיע לסכום של 72.30 דולר עד סוף 2019. מרטין ממשיך ואומר שעד שנת 2020 מטבע ADA אחד עשוי להגיע למחיר של 410.45 דולר ארה”ב..

קריפטו טאון

ה קריפטו טאון האתר סיפק ניתוח טכני לתחזיות לטווח הקצר והארוך עבור מטבעות קריפטוגרפיים רבים. הם צפו כי Cardano תראה עלייה של כמעט 200% בשנת 2019 ממחירה של ~ $ 0.08 ארה”ב. זו עד כה התחזית השמרנית ביותר של Cardano שנעשתה.

מתג מטבע

CoinSwitch מאמין שהשנה תחל בנימה חיובית עבור קרדאנו: “לקראת סוף הרבעון הראשון היא תגיע ל -3.320 דולר. לקראת הרבע השלישי הוא עשוי להגיע לרמה של 0.30 דולר. מיולי זה יתחיל לעלות בעלייה תלולה. כפי שכבר דובר, שלי עומדת לפני שחרורו ברבעון הראשון ושקיפות זו עשויה לעבוד כמדד עצום להגדלת שיעור אימוץ המשתמשים. לקראת הרבעון האחרון של 2019 הוא עשוי להגיע לרמה של 0.40 $, כאשר המחיר הצפוי הגבוה ביותר עשוי להיות 0.41 $. “

סיכום

נראה שלקרדאנו יש את כל האותות הנכונים לראות התאוששות קלה השנה. אך ככל שהמשקיעים הפכו נבונים יותר במהלך הריצות הדוביות האחרונות, הקרנות לא צפויות לשטוף פנימה. מה שעשוי להיות החסכון החסכוני של קרדאנו הוא ההתפתחויות העיקריות והפרויקטים שלה שיבדילו אותה מרוב האלטקוינים וכנראה יעניקו לה רווחים מאוחר יותר. על השנה.

תמונה מוצגת: פריצה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me