banner
banner

סקירת ביטלדון: חילופי הקריפטו המהירים ביותר ברמת הכניסה

ביטלדון

היום נבדוק בורסת קריפטו פופולרית מאירופה, ביטלדון, ולחקור מה יש לו להציע ומה זה כל כך מיוחד.

מה זה ביטלדון?

לוגו של ביטלדון ביטלדון מבוססת ונרשמת בהולנד, עם המשרד הראשי שלה באאלסמר. בורסת ביטלדון בבעלותה ומנוהלת על ידי חברת Coin Meester B.V., הרשומה גם בהולנד. בעלי החברה הם בויד מולמן ומיטשל זנדוויקן.

גם אם הבורסה הושקה ביוני 2017, היא אספה במהירות בסיס משתמשים גדול, בעיקר בגלל עסקאות ה- EURO שלהם לקריפטו.

מטבעות נתמכים

הרישום של ביטלדון כולל מגוון רחב של מטבעות קריפטו. הבורסה תומכת כיום ביותר מ -190 קריפטוסים שונים, כמו ביטקוין, את’ריום, מונרו, ליטקוין, אלקטרה, סטורג ‘ורבים אחרים. אפשרות הפיאט הנתמכת היחידה היא אירו, בה ניתן להשתמש לרכישה או מכירה של כל מטבע שרשום בפלטפורמה.

קריפטו של ביטלדון

ריבית על מטלות נייר

בשנה שעברה ביטלדון הציגה את האפשרות להרוויח ריביות על מטבעות היציבה שהם תומכים בפלטפורמה שלהם. כרטיסי הברגה הזמינים כיום כוללים Tether (USDT), TrueUSD (TUSD), Paxos Standard (PAX) ו- Dai (DAI), ותוכלו לקבל ריבית שנתית של 3%.

על מנת לקבל ריבית, כל שעליך לעשות הוא להחזיק את אחד מטבעות הכיסוי הנ”ל בארנק ביטלדון בהתאמה. אתה יכול גם פשוט להפקיד את המטבעות בפלטפורמה אם כבר בבעלותך, או שאתה יכול להעביר אותם מחשבונות חליפין אחרים. מדי יום, העניין נזקף לחשבונות המשתמשים. תכונה זו מועילה מאוד לבעלי קריפטו המעוניינים להחזיק את מטבעותיהם במשך תקופה ארוכה, מכיוון שהם כמעט משלמים על כך..

העברות פיאט

בבורסות קריפטו רבות ניתן בדרך כלל לבצע פיקדונות ומשיכות קריפטו מהירים, אך תמיד קיים עיכוב בכל הנוגע להפקדות פיאט. עם Bitladon, אין בעיות כאלה, שכן אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם פיאט קל כמו שאתה עושה עם כל קריפטו אחר..

פיקדונות אירו לוקחים יום עסקים אחד לזיכוי בחשבונך באמצעות SEPA (אזור תשלום אירופי יחיד). בדרך כלל תהליך זה לוקח עד חמישה ימי עסקים שהושלם על ידי מרכזיות אחרות.

עם fiat, אתה יכול לקנות מטבעות דיגיטליים או למכור את הקריפטו שלך ב- EURO ולמשוך בקלות את הכספים שלך באותו אופן. העברות Crypto ו- EURO לחשבונך וממנו נשלחות אוטומטית לחשבון Bitladon או לחשבון הבנק שלך.

החלפות קריפטו מיידיות

בין אם ברצונך לקנות או למכור את כל הקריפטוסים הרשומים, הבורסה מעבדת החלפות אלה ברגע אחד. פשוט עבור לקטע “החלף כל אחד לכולם”, הכניס את המטבעות שאתה רוצה להחליף, ואז לחץ על “החלף”.

ממשק משתמש

הממשק של ביטלדון כולל עיצוב נקי ופונקציונלי המכוון לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד. משתמשים יכולים לבחור בין שני מצבי מסחר: Simple Buy & מכירת סחר או מתקדם. מצב המסחר הפשוט מאפשר החלפה מהירה של מטבעות דיגיטליים בשערי השוק הנוכחיים, ואילו המצב המתקדם מאפשר לך לקבוע מחירים משלך להזמנה שלך או לבצע הזמנות עצירה..

Android iOSאפליקציות אנדרואיד ו- iOS

ביטלדון גם רוצה לתת מענה לסוחרים בדרכים, וככאלה הם יצרו אפליקציות מובייל התואמות למכשירים הניידים שמותקנים בהם מערכות iOS ואנדרואיד. האפליקציות הסלולריות זמינות כעת למשתמשים הולנדים, אך בקרוב הם ישיקו את האפליקציות באנגלית, ספרדית, פולנית וצרפתית.

אגרות שקופות

אמנם אין עמלות עבור הפקדה ומשיכה של קריפטוסים המופעלים על ידי ביטדלון, אך עדיין תצטרך לשלם את דמי הרשת בעת משיכה, כאשר העמלה משתנה בין מטבע למטבע..

עמלת המסחר היא 2% לכל העסקאות, אך ניתן להוריד עמלה זו על סמך מעמד ה- VIP שלך ונפח המסחר שלך לתקופה של 30 יום. אתה יכול להפחית את העמלה שלך ל -0.25% למסחר.

אבטחת חילופי

כדי להגן על הנתונים והכספים של המשתמשים שלה, ביטלדון יישמה אמצעי אבטחה שונים שימנעו מהתוקפים הזדוניים לנסות להגיע אליהם..

הנתונים הנשלחים בין המשתמש לאתר מוגנים באמצעות הצפנת SSL. כדי להגן על חשבונות משתמשים, הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להפעיל 2FA באמצעות דואר אלקטרוני או מאמת גוגל.

כמו כן, כשאתה מנסה לגשת לחשבונך ממכשיר או מיקום אחר, ביטלדון תשלח לך קוד בדואר אלקטרוני בכל פעם כדי לאמת את זהותך..

הפלטפורמה מאחסנת 95% מכספי המשתמשים בארנקים קרים, שאינם מחוברים לצמיתות. זה מונע מהאקרים לקחת את כל הכסף מהבורסה בבת אחת במקרה של התקפה.

חילופי הדברים שלהם מעולם לא נפרצו עד כה.

אבטחת קריפטו

freepik.com

תמיכת שפה

על מנת לתת מענה לבסיס משתמשים אירופי גדול יותר, ביטלאדון מתרגם את האתר בהולנדית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ופולנית. תמיכת הלקוחות מוצעת בהולנדית, צרפתית ואנגלית.

שירות לקוחות

לקוחות Bitladon יכולים ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם בטלפון, בדואר אלקטרוני, כמו גם בצ’אט בימי עבודה בין השעות 9: 00-17: 00. ה צוות תמיכה דורג כמיומן ומועיל ביותר, כאשר תמיכה בדואר אלקטרוני זמינה מחוץ לשעות העבודה. זמן התגובה הוא בדרך כלל תוך שעה מרגע שליחת הדוא”ל.

סיכום

ביטלדון היא בורסה מהירה ויעילה שפונה בעיקר למשתמשים מבוססי אירופה או לכאלה שיש להם חשבונות בנק אירופיים, שכן היא מאפשרת העברות מהירות של קריפטו לקריפטו ופיאט..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me