banner
banner

סקירה של CoinRabbit: איך להרוויח מההיסטלינג של הקריפטו שלך?

הבעיה עם מטבעות הביטקוין בארנק הצפנה שלך היא שאתה לא יכול להשתמש בהם אם יש לך אסטרטגיית השקעה לטווח ארוך. מכירת הביטקוין שלך היום לסיפוק מיידי תביא לך שמחה בטווח הקצר, אך סביר להניח שתאבד רווחים גדולים בעתיד שאתה סומך עליו.

כיצד להימנע מהפיתוי למכור ביטקוין להנאה מהירה? איך לשכנע את עצמך לא לפדות כסף בזמן ש- BTC מגיע לשיאים חדשים של כל הזמנים?

הנה התשובה – אתה לא צריך למכור ביטקוין או את’ריום כדי שזה יעבוד בשבילך עכשיו. יש דרך להשיג קצת מזומנים דיגיטליים לצרכים הנוכחיים שלך בלי למכור שום סאטושי אחד.

תן לנו להציג לך הלוואות קריפטו מיידיות. כך הם עובדים: אתה מפקיד פלטפורמת הלוואות קריפטו לאחסן כרגע את הביטקוין או את’ריום שלך באחסון מאובטח, ולקבל הלוואת מטבעות קריפטוגרפיים עם מטבעות מטבעות (USDT או USDC) לכל צורך שיהיה לך. Stablecoin הוא נכס גמיש שניתן להחליף, לסחור, להשקיע, או פשוט לפדות כסף עבור דולר ארה”ב ולקנות משהו. 

התהליך כולו לוקח 10 דקות ואינו דורש בדיקות אשראי – פשוט הראה את הביטקוין שלך וקבל את הכסף. בכל פעם שמתחשק להחזיר את הביטקוין שלך, פנה לשירות הלוואות הקריפטו, החזר את ההלוואה שלך בתוספת ריבית קטנה וקבל את הביטקוין שלך בחזרה באופן מיידי ללא כל שאלה..

ככה מטבעות עובד. אנו מאמינים כי למשתמשים צריכה להיות הזדמנות ליהנות מהביטקוין שלהם לא רק על ידי בהייה במאזן בארנקים, אלא על ידי מיצוי המיטב כאן ועכשיו. אנחנו חיים רק פעם אחת!

מדוע עלי לסמוך עליך?

הנתיב שתואר לעיל עשוי להיראות טוב מכדי להיות אמיתי. הנה כמה מהשאלות שלך: איך אתה מבטיח אחסון מאובטח של כספים? האם זה חוקי? אם הביטקוין יעלה, לא תרוויח את הרווח שלי?

להלן התשובות שלנו:

 • אבטחת אחסון. מטעמי אבטחה, אנחנו לא יכולים להגיד לך איך ואיפה אנחנו בדיוק מאחסנים כספים, אבל הנה הרמז: אנחנו בשותפות הדוקה עם החלף עכשיו שירות החלפת קריפטו ו גווארדה ארנק קריפטו שאינו משמור – מהימן פלטפורמות שנמצאות בשוק די הרבה זמן וחולקות איתנו את הניסיון והתשתית שלהן.
 • התאמה לדרישות חוק. CoinRabbit עומד בכל התקנות הקיימות בחלל הקריפטו. מערכת ניהול הסיכונים של ChageNOW עוזרת לנו להילחם בהלבנת הון על ידי הקפאת עסקאות זדוניות.
 • אנחנו לא לוקחים רווחים מהביטקוין שלך. לא משנה כמה גבוה הוא יגיע, תקבל את הקריפטו שלך בקצב הנוכחי.

מדוע CoinRabbit?

ביטקויןמקור: בינוני

כעת, לאחר שסיקרנו חששות ביטחוניים, מתעוררת חבילת השאלות הבאה: מדוע עלי להשתמש בשירות שלך? איך זה טוב יותר משאר פלטפורמות ההלוואות של ביטקוין?

קיבלנו את זה!

 • תקופות הלוואה ללא הגבלה ללא תשלומי ריבית חודשיים. אתה מקבל את ההלוואה שלך כמה זמן שתרצה, ואתה משלם את הריבית רק כאשר תחליט לקחת את הביטקוין שלך בחזרה.
 • רק עכשיו – ריבית שנתית של 5%. קח את ההזדמנות שלך לקחת הלוואה בשיעור הטוב ביותר! 5% נמוכים בהרבה משכר פלטפורמות הלוואות ביטקוין אחרות. עם זאת, הוא יגדל בקרוב, אז מהרו!
 • ריבית ודמי עסקה זעירים הם כל מה שאתה משלם. אנו מבטיחים ללא עמלות נסתרות. עקוב אחר כמות הריבית בחשבונך – נוסיף אותה מדי חודש.
 • סכומי הלוואה מינימליים נמוכים. קבל 30 USDT / USDC עבור ETH כבטוחה, ו 80 USDT / USDC עבור ביטחונות להלוואות ביטקוין.
 • הלוואות ללא הגבלה. קבלו כמה שיותר מטבעות יציבה – מי אנחנו שנגביל את חלומותיכם!
 • 10 דקות להשיג את זה. בלי בדיקת אשראי, בלי ניירת, בלי קווים ותכונות בנק אחרות – בואו לקבל את ההלוואה שלכם מייד!

איך זה עובד

 1. קפוץ אל מטבעות והשתמש במחשבון זה כדי לראות כמה אתה רוצה לקבל:

 1. כשבוחרים את המטבע ואת גודל ההלוואה, אשר את מספר הטלפון שלך והגדר את כתובת USDT / USDC שלך כדי שנדע לאן לשלוח לך כסף. אין KYC כאן!
 2. שלח את סכום הביטחונות שבחרת לכתובת שצוינה.
 3. לאחר שנעבד את הביטחונות שלך ההלוואה תנחת בארנקך. המטבע שלך מוכן לבילוי!

אם יש לך שאלות בנוגע להליך זה או אם אתה נתקל בבעיות מסוימות, אל תהסס ליצור קשר עם שלנו תמיכה בכל עת – אנו נתמודד עם זה.

תוכל להגדיל את גודל ההלוואה שלך בכל עת – אפשרות זו זמינה בחשבונך. במקרה זה, מחיר הפירוק שלך יקטן (למד עליו בהמשך).

מה קורה אם מחיר הביטחונות יורד?

למרות שהקריפטו נמצא במגמת עלייה כעת, ביטקוין וקריפטות אחרות עדיין תנודתיות. אנחנו לא בטוחים מירידות מחירים משמעותיות.

במקרה שהם קורים, נתחיל להתריע בפניך שהבטחונות שלך נמצאים בסיכון. אם המחיר יורד נמוך מדי, למרבה הצער, נצטרך למכור את הביטחונות שלך במקרה שלא תחזיר אותם בעבר. במקרה זה, מכוניות היציבה שלך יישארו איתך.

אנחנו הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים עם יחס הלוואה לערך של 50% נמוך – זה אומר שמטבע הביטחונות שלך צריך לרדת ב -50% כדי לחסל אותו (למכור אותנו). המשמעות היא שגם עבור BTC אחד תקבלו 11,000 USDT כהלוואה בשיעור ביטקוין של 22,000 דולר – אך כדי לחסל אותה, היא צריכה לרדת לסכום של 11,000 דולר בלבד, וזה לא סביר בעתיד הנראה לעין. זה הצד החסרוני של שיעור הלוואה לערך נמוך.

מה אתה יכול לעשות בהלוואת הקשור שלך?

אנחנו לא מלווים ביטקוין, אלא סטבלקוין כי זה אוניברסלי. USDT / USDC נגיש בפלטפורמות רבות, תואם למאות אסימני קריפטו וניתן להחלפה ולסחירה בקלות. הנה מה שאתה יכול לעשות עם זה:

 • לְשַׁלֵם במאות פלטפורמות ידידותיות להצפנה שמקבלות מטבעות יציבים.
 • לִשְׁלוֹחַ למשפחה ולחברים שלך. עסקאות מהירות במיוחד לכל מקום בעולם.
 • סַחַר USDT / USDC כנגד נכסים אחרים כדי להשיג רווחים מהירים. היזהר ועשה את המחקר לפני פעילות מסוכנת במיוחד זו!
 • מכירה זה לפיאט וליהנות מכמה מזומנים ירוקים חדשים.

אל תחכה לרגע טוב יותר

הידיעה שיש לך הרבה ביטקוין או אתריום שאתה לא יכול להשתמש בו דורשת הרבה אנרגיה. כוון את האנרגיה הזו לכיוון הנכון – קבל הלוואת USDT / USDC קלה ב- מטבעות וליהנות מהיתרונות שזה מביא. ותמהר – עכשיו הם הימים האחרונים בהם זמין ריבית שנתית נמוכה של 5% עבור כל ההלוואות. נגדיל את השיעור הזה בקרוב!

תודה שקראת! הלוואות קריפטו אולי לא רלוונטיות עבורכם כרגע, אבל בואו נישאר בקשר – אתם מוזמנים להצטרף לקהילות שלנו טוויטר ו מִברָק. אם תחליט פעם לקבל הלוואה, אנחנו תמיד פתוחים. נתראה ושיהיה לך יום נהדר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me