banner
banner

סקירת 3commas: מבוא לבוט Crypto SmartTrading

מה זה 3 קוממות?    

3 קומות הוא בוט למסחר במטבעות קריפטוגרפיים המסייע לסוחרים למקסם את רווחי המסחר שלהם בקריפטו 3commas מכנה את עצמו בוט של SmartTrading.

הפלטפורמה הושקה בשנת 2014 והיא ממוקמת במיאמי. מאז שחרורה הצליחה הפלטפורמה למשוך למעלה מ- 33,000 משתמשים ולהשיג נפח מסחר יומי של 10 מיליון דולר. לבוט המסחר יש כיום שותפויות אסטרטגיות עם כ- 12 בורסות כולל Coinbase, Coinbase Pro, Binance, Bitfinex ו- Huobi. שותפויות אלה מאפשרות לרובוטים המסחריים של 3Commas לפעול בבורסות הגדולות בעולם באמצעות פרוטוקול API..

3Commas תכונות

3Commas שילבה בפלטפורמה שלה מגוון כלים ותכונות ייחודיות לשיפור היעילות והרווחים של הסוחרים שלה:

עצור הפסד

פונקציית הפסד הפסד מאפשרת לך לתכנת מראש אחוזי הפסד, וכאשר מגיעים לאחוז זה, הבוט שלך ימכור לך קריפטו באופן אוטומטי. עצירת הפסדים יכולה להיות יעילה מאוד ויכולה לחסוך מאיבוד רווחים.

– אובדן עצירה נגרר

תכונת עצירת הפסד נגררת דומה לעצירת הפסד אך יש לה גורמים נוספים. גורמים אלה יכולים לכלול כל רווחים שהשגת לפני שהאחוז מושג. תכונת הפסד הנגרר מכווננת אוטומטית את אחוז התחנה ממחיר הקנייה שלך לנקודת הערך הגבוהה ביותר ביום. זה מבטיח שתקבל את הרווחים שהושגו לאורך כל היום.

– קח רווח

תכונת ה- Take profit מוכרת אוטומטית את הקריפטו שלך ברגע שמגיעים לאחוזי רווח מוגדרים מראש. למערכת אכן יתרונותיה אך לעתים קרובות היא מובילה להחמצת רווחים.

– נגרר רווח

תכונת הרווח הבא נגרמת בנוסף למשוואה את מגמות המחירים של היום במהלך מכירת הקריפטו שלך. אם הבוט שלך מוגדר לקחת רווח באחוז מסוים, תכונה זו תיקח את אחוז הרווח שלך בנקודה הגבוהה ביותר של המגמה.

תהליך ההרשמה

1. הירשם לחשבון

תהליך ההרשמה פשוט יחסית. לאחר הכניסה לאתר, תצטרך לספק את הדוא”ל והסיסמה שלך כדי להירשם לחשבון. לאחר מכן תתבקש לאשר את חשבונך על ידי לחיצה על הקישור בדוא”ל שלך. לאחר שתלחץ על הקישור תועבר אל לוח המחוונים של חשבונך.

2. בחר את סוג הבוט

יהיה עליכם לבחור בין ארבעה סוגים של בוטים למסחר, בוטים קצרים, פשוטים, מרוכבים ומורכבים. בוט מסחר פשוט משתמש רק בזוג מסחר אחד והוא הקל ביותר להגדרה.

3. התחבר ל- Exchange

בשלב זה יהיה עליכם לשלב את פלטפורמת 3Commas בבורסות שלכם. תידרש ללחוץ על כפתור ההתחברות ולמלא את המידע הרלוונטי, כגון ה- API שלך, להחלפת ההעדפות שלך.

4. סחר חכם

לאחר מכן, יהיה עליכם ליצור הפסד עצירה ולקחת פונקציות רווח. הפלטפורמה מנהלת את תיק הקריפטו שלך בזמן אמת ברחבי מרכזיות מרובות. תכונת הסחר החכם מקלה על הדברים על ידי נעילת הרווחים ושמירה על הפסדים במינימום.

5. בוט למסחר אוטומטי

אם יש לך חשבונות על אחד מהם בינאנס אוֹ הואובי, תוכל להרוויח הכנסה נוספת באמצעות תכונת הבוט המסחר האוטומטית. יהיה עליכם לציין את אחוז ההפסד או הרווחים בו תרצו שהבוט שלכם ישתמש. בסעיף זה, אתה יכול למעשה להגדיר תכונות מתקדמות יותר, כגון נגרר לעצור הפסד ונגרר לקחת רווח.

3 דמי Commas

השירותים של 3Commas מגיעים עם ארבע תוכניות מנוי לבחירתכם. התוכניות נעות בין רמת מתחילים לארגונים. לתכניות המחירים והתכונות הבאים:

סטרטר

מחיר התוכנית הוא 29 דולר לחודש, והוא כולל גישה למסוף המסחר החכם, שילובי חליפין בלתי מוגבלים והודעות שגיאה וביטול. זה לא כולל בוטים.

– מתקדם

במחיר של $ 49 לחודש, התוכנית המתקדמת כוללת את כל התכונות של חבילת המתחילים בתוספת גישה לבוטים פשוטים, אותות TradingView מותאמים אישית (ממשק מסחר קנייני), כמו גם ממשק ניהול תיקים.

– מקצוען

המנוי ל- Pro הוא סכום חודשי של $ 99 והוא כולל את כל התוכניות המתקדמות בתוספת בוטים פשוטים, מרוכבים וביטמקס. תוכנת ניהול התיקים המלאה כלולה גם כן, כמו גם גישה לאותות TradingView מותאמים אישית.

– ארגוני

התוכנית ברמת הארגון מגיעה עם כל הרובוטים והתכונות המותאמות אישית על פי בקשה. אין מחיר עבור מנוי זה מכיוון שהוא מיוצר בהתאמה אישית לכל לקוח, אך ככל הנראה מדובר ביותר מ- $ 99.

אפשרויות תשלום

אתה יכול לשלם עבור המנוי שלך באמצעות: Advcash, Crypto באמצעות CoinPayments ו- Yandex.Checkout. אמצעי תשלום מקובלים אחרים הם כרטיס אשראי, העברת כסף ואפילו מטבעות קריפטוגרפיים.

סיכום

בוטים למסחר הם תוספות די חדשות לשוק הקריפטו, אך מספר הסוחרים המשתמשים בהם גדל מיום ליום. בין אם תרצו בכך ובין אם לא, שמירה על השוק כעת דורשת מעט עזרה מבוטים, לכן הישארו לפני המשחק עם בוט מסחר חדשני כמו 3Commas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me