banner
banner

איך קונים ביטקוין

כאשר הביטקוין הושק לראשונה בשנת 2008, מעטים באמת דמיינו את הגבהים שהמטבע ישיג. כיום הביטקוין הוא תקן הזהב לקריפטוגרפיה. למרות שהמחיר יכול להשתנות בפראות, המטבע עדיין יכול לפתח רווחים מונומנטליים.

כמובן, עליכם להחזיק בביטקוין כדי לנצל את הרווחים הללו. אם אתה מוכן לקפוץ לסיפון רכבת הביטקוין, הגעת למקום הנכון. אנו נלמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת על אופן הרכישה של ביטקוין, כמו גם אפשרויות אחסון למחזיקים לטווח הארוך וגם לטווח הקצר..

איך קונים ביטקוין?

תהליך הקנייה ביטקוין התפתח עם השנים. בשנים הראשונות של המטבע, הדרך היחידה לרכוש אותו הייתה לקנות אותו ישירות ממשתמשי ביטקוין אחרים או לכרות עבורו. ככל שהפופולריות של הביטקוין גברה, החלו לצוץ אפשרויות אחרות לרכישת המטבע.

קונה איור של ביטקוין

כיום ישנן מספר דרכים לגיטימיות לרכוש ביטקוין מבלי לנקוט בכרייה יקרה. היום נעבור כיצד לרכוש ביטקוין, יחד עם הצעת שיטות חלופיות לרכישתו.

קניית ביטקוין: שלב אחר שלב

אנשים רבים נמנעים מלהיכנס לביטקוין מכיוון שהם חושבים שהתהליך יהיה מסובך. המציאות היא שקל יותר מתמיד לקנות ולמכור ביטקוין. היום אנו נותנים לכם תהליך פשוט לארבעה שלבים לרכישת ביטקוין. אנו נדריך אותך בכל דבר, החל מהקמת ארנק הביטקוין שלך ועד הרכישה הראשונה שלך.

שלב 1: בחירת ארנק ביטקוין

ארנק ביטקוין דומה לארנק פיזי אך עם תכונות נוספות. ארנק משמש לאחסון המטבע הדיגיטלי שלך, אך ניתן להשתמש בו גם למשלוח וקבלת ביטקוין.

ישנן גרסאות מרובות של ארנקי ביטקוין, ובסעיף זה נפרק את הארנקים הנפוצים ביותר שיש.

ארנקי נייר

זוהי הצורה הפשוטה ביותר של ארנק ביטקוין. זה בסך הכל פיסת נייר עם כתובת ה- Bitcoin שלך וגם המפתחות הפרטיים שלך המודפסים. ארנקים אלה מודפסים בדרך כלל כקודי QR כך שניתן יהיה לסרוק אותם בקלות לארנק דיגיטלי.

ארנקי נייר מכונים אחסון קר מכיוון שהם אינם מחוברים פיזית לאינטרנט. אם אתה מתכנן HODL לביטקוין שלך לתקופות ארוכות ואינך זקוק לגישה מיידית לקריפטו שלך, זו אפשרות אמינה.

ארנקים ניידים

ארנקים ניידים הם בקלות הצורה הפופולארית ביותר של ארנק ביטקוין שכן ניתן להשתמש בהם כמעט בכל מכשיר נייד. אלה מיועדים לאנשים שסוחרים בביטקוין או משתמשים בביטקוין לרכישות באופן קבוע. Airbitz, Blockchain.info ו- Mycelium הם ארנקים ניידים פופולריים.

ארנקים לשולחן העבודה

ארנקים לשולחן העבודה הם ארנקים של ביטקוין המאוחסנים על שולחן העבודה או המחשב הנייד שלכם. ארנקים שולחניים מעניקים לך שליטה רבה יותר בארנק שלך, כולל יכולת גיבוי הארנק לכונן חיצוני. Electrum הוא אחד הארנקים הפופולריים ביותר לשולחן העבודה עם אפשרויות אחרות, כולל Atomic ו- Exodus.

ארנקי חומרה

הארנק המאובטח ביותר שיש ארנק חומרה. הם מכשירים קטנים שבהם אתה משתמש לאחסון הביטקוין שלך ולבצע עסקאות כלשהן. למעט כאשר אתה מתחבר לאינטרנט לביצוע עסקאות, הביטקוין שלך נשאר במצב לא מקוון. ארנקי חומרה מאבטחים את המפתחות הפרטיים שלכם ונחשבים כבלתי ניתנים לפריצה. החיסרון העיקרי בארנקי החומרה הוא שהם יקרים ויכולים להיות קשים להתקנה. ננו לדג’ר וטרזור ​​הם שניים מספקי ארנקי החומרה המובחרים.

שלב 2: הגדרת הארנק שלך

הקמת ארנק ביטקוין אינה קשה במיוחד. רוב התהליך מתבצע באופן אוטומטי. ישנם שני דברים שאתה צריך לשים לב אליהם בזהירות. הראשון הוא זרע הארנק שלך. רוב הארנקים ייצרו ביטוי סיסמה בן 12 מילים שתצטרך לשמור. כתוב זאת ושמור על אבטחתו. זה יעזור לך לשחזר את הארנק אם תשכח את הסיסמה שלך או אם אתה נתקל בכשל במחשב.

לאחר מכן תצטרך ליצור סיסמה מאובטחת לארנק שלך. אל תשתמש בסיסמה שמשמשת בשום מקום אחר. בדיוק כמו שלא היית רוצה שמישהו יכיר את סיכת הכספומט שלך, אתה לא רוצה שמישהו יידע את הסיסמה לארנק שלך.

לאחר שאמתת את הזרע שלך והגדרת את הסיסמה שלך, שאר הגדרות הארנק שלך אמורות להסתיים באופן אוטומטי. הארנק שלך ייצור כתובת המשמשת למשלוח וקבלת ביטקוין. זה ידוע גם כמפתח ציבורי. תוכל למצוא כתובת זו בקטע קבלת הארנק שלך. כדי לשלוח ביטקוין, היכנס למקטע השליחה כדי להזין את הכתובת שברצונך לשלוח קריפטו.

לבסוף, בואו נדבר על המפתחות הפרטיים של הארנק שלכם. מפתחות פרטיים הם אופן הפעולה הפיזית של הארנק שלך. חשוב על המפתח הציבורי שלך ככתובת חשבון הבנק שלך. המפתח הפרטי שלך הוא הסיכה שלך הדרוש להוצאת מזומנים מכספומט.

שים לב שהמפתח הפרטי שלך הוא החלק החשוב ביותר בפאזל. אם מישהו אוחז במפתח הפרטי שלך, הוא יכול להשתלט על הארנק שלך. כמו הזרע שלך, לעולם אל תתן לאף אחד את המפתחות הפרטיים של הארנק שלך. כעת לאחר שהגדרת את הארנק, הגיע הזמן ללמוד כיצד לקנות ביטקוין.

שלב 3: בחירת בורסת ביטקוין

חילופי ביטקוין לעבוד באופן דומה לפלטפורמות הבורסה. הבורסה קובעת מחיר לביטקוין או למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, ותוכל לבצע הזמנה באמצעות כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך למימון חשבונך. חלק מהבורסות אפילו מקבלות העברה בנקאית ישירה. כמו בורסות, אתה יכול לבצע הזמנות בשוק, להגביל או להפסיק הפסד.

לאחר שרכשתם את הביטקוין שלכם, תוכלו לבחור לשמור את הקריפטו שלכם בבורסה או לשלוח אותו לארנק הביטקוין שלכם. בדרך כלל מומלץ לשלוח את הביטקוין ישירות לארנק. בדרך זו, אינך כפוף לעיכובים כלשהם אם החליפין יחווה תקלות טכניות או ייפרץ.

ישנן מספר רב של חילופי דברים, אך כמה מהטובים ביותר כוללים את Binance, Coinbase pro ו- eToro. הרחק מחילופי קריפטו חדשים יותר או כאלה שנראים חשודים.

כמו כן, מרבית חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים דורשים שתמלא הליכי אימות לקוח. הסיבה לכך היא שממשלות מתחילות לנקוט בעסקאות הצפנה. כמה חילופים מתחילים לחסום מדינות מסוימות, כמו ארצות הברית. בדוק עם הבורסה כדי לוודא כי עסקאות ממדינתך מותרות.

שלב 4: כיצד לקנות ביטקוין בבורסה

לאחר שבחרתם בורסה ונרשמתם לחשבון, הגיע הזמן לקנות ביטקוין. ראשית, עליך לממן את חשבון ההחלפה שלך. עבור רובכם המשמעות היא מימון חשבונכם. חלקם יאפשרו לכם לקנות ביטקוין בכרטיסי אשראי. אחרים ידרשו להפקיד כספים מכרטיס אשראי או מחשבון צ’ק. מרכזייתך עשויה לקבל אפשרויות תשלום אחרות.

לאחר שמימנתם את חשבונכם, תוכלו לרכוש כעת ביטקוין. לרכישות המהירות ביותר, תוכלו לבחור הזמנת שוק שתקנה ביטקוין במחיר שנקבע בעת ביצוע ההזמנה. אם אתה רוצה לקנות ביטקוין במחיר ספציפי, תצטרך להפעיל הזמנת מגבלה.

לאחר שבחרת את סוג ההזמנה וכמה ברצונך לרכוש, בצע את ההזמנה. לאחר השלמת ההזמנה, הביטקוין שלך יועבר ישירות לחשבונך. לאחר מכן תוכל להעביר את הביטקוין שלך לארנק הביטקוין שלך.

דרכים אחרות לרכישת ביטקוין

ישנן חלופות לרכישת ביטקוין בבורסות מקוונות. בואו נסתכל כיצד לרכוש ביטקוין בכמה מהחלופות הפופולריות ביותר, ואפילו באמצעות אפליקציה סלולרית.

מכונות כספומט

אחת החלופות הפופולריות ביותר לבורסות מקוונות היא מכונות כספומט של ביטקוין. מכונות אלה ממוקמות בחנויות נוחות ובמיקומים אחרים ופועלות באופן דומה לכספומטים בבנקים. אתה מפקיד כסף למכונה, והוא מוחלף בביטקוין. ניתן לשלוח את הקריפטו שלך לארנק הביטקוין שלך או להדפיס אותו כקוד QR.

כמה חברות, כולל GetCoins, ByteFederal, NetCoins ואחרות מציעות כספומטים של ביטקוין. החיסרון העיקרי בשימוש בכספומט ביטקוין הוא שבדרך כלל תשלמו מחיר גבוה יותר עבור הקריפטו שלכם מאשר בבורסה מקוונת. מספר אתרים מקוונים רשימת היכן ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות כספומטים.

העברות עמית לעמית

אלטרנטיבה נוספת היא לקנות ישירות מבעלי ביטקוין אחרים. LocalBitcoins.com הוא אתר עמיתים לעמית פופולרי המאפשר לכם לקנות ביטקוין ישירות מבעלי אחרים. אתה יכול לראות כמה הם רוצים עבור כל מטבע ותנאי המכירה הכלליים שלהם. כאשר אתה מוכן לקנות, תוכל ליצור קשר ישירות עם הבעלים כדי לבצע את המכירה.

קנו ביטקוין עם Paypal

אם אתה מעוניין לקנות ביטקוין עם Paypal, האפשרויות שלך יהיו מוגבלות. הבורסה היחידה המשתמשת ב- Paypal היא eToro. ביטקוין מקומי הוא אופציה, אך אתה רוכש ישירות ממשתמשים אחרים ולא מהבורסה ישירות. יש לראות ב- Paypal אפשרות “מוצא אחרון” לרכישת ביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me