banner
banner

כיצד לקנות אדווה (XRP) בארצות הברית

Ripple הוא אחד המטבעות הווירטואליים הפופולאריים ביותר בשוק. עם זאת, לא כולם יודעים כיצד לרכוש אותו. במאמר זה נסביר לכם כיצד לקנות את Ripple בארה”ב. המטרה העיקרית תהיה לשתף אתכם בכמה מהדרכים הטובות ביותר לרכוש XRP בשוק זה. 

ראוי להזכיר שלכל אחת מהמדינות בהן פועלים מטבעות קריפטוגרפיים יש חוקים שונים. לא כל תחומי השיפוט מאפשרים למשתמשים להתמודד עם נכסים דיגיטליים באותו אופן. זו הסיבה שחלופות מסוימות לא יעבדו במדינות מסוימות.

מה זה אדווה?

למרות ש- XRP הוא המטבע הווירטואלי השלישי בגודלו בשוק, ישנם משקיעים שלא יודעים על כך. זהו אחד הנכסים הדיגיטליים הרווחיים והגדולים בעולם. ואכן, CoinMarketCap מראה שהיא כעת הקריפטו הפופולרי ביותר אחרי Bitcoin (BTC) ו- Ethereum (ETH) ו- Tether (USDT). 

Ripple, החברה שעומדת מאחורי XRP ופיתוח שלה, מסייעת להרחיב את כל הרשת. הם חותמים על שותפויות חדשות עם חברות פיננסיות ומקדמים את השימוש ב- XRP. ניתן להשתמש ב- XRP להפחתת עלויות העסקה עבור העברות מעבר לגבולות. זה בהחלט שימושי עבור חברות המציעות שירותי העברות כספים.

ארצות הברית היא שוק חשוב להעברות כספים. מספר רב של אנשים עובדים כעת בארה”ב ושולחים כספים לארצות מולדתם. שוק העברות זה צומח יום אחר יום. זו הסיבה שחשוב לדעת לקנות את Ripple בארה”ב.

יש צורך להציע שירותים טובים יותר לחברות פיננסיות המסייעות למשתמשים בהעברת כספים מעבר לגבולות. זו הסיבה ש- Ripple עושה עבודות מלכותיות ומרחיבה את השימוש ב- XRP בתחומי שיפוט שונים. כרגע יש למעלה מ -300 חברות ברחבי העולם המשתמשות בשירותי Ripple.

כיצד לקנות אדווה בארה”ב

אדווה מתקדם בשוק. כאמור, הם מנסים למשוך מספר גדול יותר של חברות מיבשות שונות. זה בהחלט יעזור לדחוף את מחיר ה- XRP כלפי מעלה בטווח הארוך.

בחלק זה נשתף אתכם, שהן הדרכים היעילות ביותר לרכישת Ripple בארה”ב. ביסודו של דבר, הבורסות הן האפשרות המהירה והפשוטה ביותר למשתמשים לקבל גישה למטבע הווירטואלי הזה. אם אתה כבר משתמש בכמה מהמרכזיות הפופולריות ביותר, תמצא מדריך זה פשוט מאוד. עם זאת בחשבון, אולי תלמד על אפשרות חדשה עבורך לרכוש אדווה.

Binance.US Exchange Crypto

Binance היא אולי פלטפורמת הקריפטו הפופולרית ביותר לרכישת נכסים דיגיטליים. למרות שהיא פעלה תחת הדומיין Binance.com, היא מציעה כעת שירותים באמצעות Binance.US.

הפיתרון הבסיסי הוא חילופי המקום. Binance מאפשר לסוחרים להחליף מטבעות וירטואליים עבור דולר בגרסת Binance.US שלהם. יחד עם זאת, הם כוללים כמה מטבעות מטבע לסוחרים הרואים שעדיף להשתמש בקריפטו. Binance היא אחת הדרכים הקלות ביותר לרכוש את Ripple בארה”ב. 

בנוסף לכך, בינאנס כבר הוסיפה חוזים עתידיים ומסחר בשולי מטבעות וירטואליים. זה מאוד שימושי גם לסוחרים שרוצים לשפר את אסטרטגיות המסחר שלהם. יתר על כן, ל- Binance יש מספר רב של זוגות מסחר, וזה טוב לגוון את התיק שלך.

הבורסה מציעה גם מגוון רחב של שירותים פיננסיים. כעת הם מאפשרים למשתמשים להמר על המטבעות הווירטואליים שלהם – אם יש בהם אפשרות. יתר על כן, Binance מציעה שירותי הלוואות המסייעים למשתמשים לייצר כספים נוספים בחשבונותיהם.

זו הולכת להיות אחת הדרכים הקלות ביותר עבורכם כיצד לקנות Ripple בארה”ב. ואכן, Binance גם עוזרת למשתמשים לרכוש מטבעות דיגיטליים באמצעות כרטיסי אשראי וחיוב. זו אחת הדרכים הכי פשוטות לקנות ולמכור מטבעות וירטואליים. אם אתה כבר משתמש בקריפטו, אתה יכול לשלוח את הכספים שלך לבינאנס ולהחליף אותם ב- XRP.

Exchange Crypto Coinbase

blog.coinbase.com

Coinbase היא פלטפורמת סחר קריפטו פופולארית נוספת בשוק. הם פועלים לא רק בארצות הברית, אלא יש להם נוכחות במספר רב של מדינות. ההבדל העיקרי עם Binance הוא העובדה שב- Coinbase יש פחות זוגות מסחר. לפיכך, Binance תהיה פלטפורמה טובה יותר אם יש לך תיק מגוון.

היתרון העיקרי בשימוש ב- Coinbase קשור לפתרונות הידידותיים שלה. זו יכולה להיות פלטפורמה נהדרת למצטרפים חדשים שלא יודעים לטפל במטבעות דיגיטליים. בורסה זו מציעה למשתמשים אפשרות לקנות Ripple ומטבעות וירטואליים אחרים בכמה לחיצות בודדות.

יחד עם זאת, אם אתה משתמש מתקדם יותר, אתה יכול פשוט לפתוח חשבון Coinbase Pro. Coinbase Pro היא הגרסה המתקדמת של שירותי המסחר בקריפטו שמציע Coinbase. אם אתה רוצה לסחור בנכסים דיגיטליים זו תהיה פלטפורמה שימושית מאוד עבורך.

יתר על כן, Coinbase מציע שירותים דומים ל- Binance מבחינת ההימור. בהתחשב בכך שמטבעות וירטואליים מסוימים מאפשרים למשתמשים להרוויח תגמולים על ידי הימורים, הבורסות מנצלות זאת. אחד הנכסים הדיגיטליים שמציעים כעת פתרונות אלה הוא Tezos (XTZ). בעתיד ניתן להוסיף גם את Cardano (ADA).

הן Coinbase והן Binance עומדים בקפדנות בתקנות ארה”ב. זה יהיה שימושי מאוד במקרה שההחלפה תיתקל בסוגיה משפטית. חברות קריפטו רבות בעבר נאלצו להשבית את פעילותן בגלל העובדה שלא עמדו בתקנות המקומיות.

Coinbase עשוי גם להוסיף פתרונות השקעה לזמן קבוע למשתמשים. זה יכול להיות מאוד שימושי כדי למשוך סוחרים חדשים. המשקיעים מחפשים דרכים שונות לגוון את השקעותיהם וכספיהם. כפי שאמרנו בעבר, Coinbase שימושי מאוד למשתמשים חדשים ולמי שאין להם ניסיון גדול.

Bitstamp Crypto Exchange

Bitstamp היא גם בורסת קריפטוגרפים פופולרית שמתמקדת בכמה זוגות מסחר למשתמשים. כעת הם מציעים לאנשים לסחור ב- XRP גם עם דולר ואירו. זה שימושי במיוחד עבור אלה שיש להם חשבונות בנק גם ב- EUR וגם ב- USD.

האופן שבו זה עובד מאוד פשוט. על מנת לרכוש את Ripple, תצטרך לשלוח כמה כספים לפלטפורמה. לאחר עיבוד ההעברה, תהיה לך אפשרות לרכוש את ה- XRP הרצוי.

ב- Bitstamp תוכל לסחור ב- XRP כנגד BTC, EUR ו- USD, כאמור. שלושת זוגות המסחר הללו מייצגים 15% מסך היקף המסחר של הפלטפורמה. אם אתה מעוניין לרכוש רק את Ripple, זה יהיה קל מאוד לעשות מ- Bitstamp.

יתר על כן, אתה תמיד יכול לקבל גיוון מינימלי. לדוגמא, תוכלו לרכוש בבורסה זו ביטקוין, את’ריום וליטקוין. בעתיד, Bitstamp עשויה גם להתחיל להציע שירותים אחרים בדיוק כפי שעושים כרגע Coinbase ו- Binance.

ארנק חומרה Ledger

shop.ledger.com

להחזיק את המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר – כולל Ripple – בבורסה זה דבר מסוכן. אם אתה הבעלים של כמות גדולה של XRP, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש בארנק חומרה. ארנקים אלה מאפשרים לך לא רק להיות הבעלים האמיתי של הכספים שלך, אלא גם להגן על עצמך מפני התקפות.

האקרים בדרך כלל מכוונים לבורסות קריפטו על מנת לגנוב את כספם. כשזה קורה, כל הכספים שיש לך בפלטפורמה מקוונת יכולים להיעלם בקלות. זו הסיבה ש Ledger פיתחה שניים מהפתרונות הטובים ביותר לאחסון Ripple ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

Ledger Nano S ו- Ledger Nano X הם המכשירים הפופולאריים ביותר שיצר Ledger. שני ארנקי החומרה הללו מציעים למשתמשים אפשרות לשלוט בכספים שלהם. יחד עם זאת, הם מוגנים מפני פריצות קריפטו והתקפות על מרכזיות.

סיכום

במאמר זה ענינו על השאלה כיצד לקנות את Ripple בארה”ב. ישנן שלוש פלטפורמות עיקריות שיאפשרו לך לעשות זאת: Coinbase, Binance ו- Bitstamp. עם זאת, ישנן פלטפורמות רבות אחרות במדינה בהן ניתן לרכוש את Ripple. ואכן, אתה יכול אפילו לקנות Ripple באמצעות מזומן אם חבר שלך מוכר את המטבע הווירטואלי הזה.

במקביל, המלצנו לרכוש ארנק חומרה שיחזיק את הנכסים הדיגיטליים שלך. באופן זה, כספיך יהיו מוגנים בכל עת מפני תוקפים ופריצות שחילופי קריפטו סובלים מהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me