banner
banner

בורסות הביטקוין הטובות בארה”ב

שוק הביטקוין האמריקאי הוא עצום. עם עמדה מפרגנת למדי כלפי עסקים בביטקוין, מטה רבות של הבורסות הגדולות בעולם נמצא בארצות הברית. כמות ענקית של הון סיכון הוזרם לבורסות הללו, בהובלת Coinbase עם גיוס של כ -250 מיליון דולר, כעת עם הערכת שווי שרבים מתייחסים ל -5 מיליארד דולר.+.

כסף גדול וסביבת ציות מקלה יחסית הובילו לחילופי חילוצים. מוצרים אלה הם מהטובים בשוק, עם תקני אבטחה שמתחרים בבנקים רגילים, ונפחי נזילות, למרות שהם מוגבלים לשווקים בארה”ב, מהגבוהים בעולם..  

אנו מפרטים כאן את הבורסות המובילות בשוק האמריקאי. בקביעת אילו חילופי ביטקוין בארה”ב הם הטובים ביותר, אנו רואים מספר נקודות נתונים כולל תמחור יחסי, שירות לקוחות, פרטיות לקוחות, אבטחה, כיסוי מטבעות ואיכות הפלטפורמה..

בורסת הביטקוין המובילה בארה”ב היא …

קריפטוסים

עמלות

 • יצרן: 0%; הלוקח: 0.25-0.1%

שוק היעד

 • אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קנדה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לטביה, ליכטנשטיין, מלטה, הולנד, נורבגיה, פולין, סן מרינו, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ, בריטניה, ארצות הברית

מטבעות

 • USD, EUR, GBP

לְהַפְקִיד

 • כרטיס אשראי, חוט בנק, ACH, תשלומים מהירים יותר

Coinbase הוא מוצר מצוין. לסוחרים קמעונאיים יש אפשרות לבחור בתיווך הסטנדרטי של Coinbase או בבורסת הנפח הגבוהה, GDAX. התיווך הוא דרך פשוטה לקנות ולמכור ביטקוין, ליטקוין, מזומן ביטקוין ואתר במחיר השוק, אם כי העמלה של 1% גבוהה בהרבה משיעורי ה- GDAX. GDAX מציע שיעור המבוסס על נפח חודשי, .3% -. 1% בצד הלוקח, ו -0% על היצרן! כמובן, יש ערך נוסף בשימוש בתיווך כיוון שאתה מקבל את המחיר המדויק המוצג באופן מיידי, ולא צריך להתעסק עם הבורסה. תושבים ממינסוטה מוגבלים גם לתיווך.

הפיקדונות במזומן שלך מבוטחים, כמו שישבו בבנק מסורתי. מטבעות קריפטוגרפיה מבוטחים גם הם, אם כי הפרת צד של הלקוח אינה מכוסה – כלומר אם מישהו אוחז בסיסמתך וגונב את הביטקוין שלך, אין לך מזל. כדי לעזור לכם להגן על עצמכם מפני גניבת פריצה במחשבים, יש למטבע בסיס קמרון לאחסון קר אשר מתפרסם בזמן ומחייב אישור דוא”ל מכם ושותף אחראי נוסף (כמו בן / בת הזוג או השותף העסקי).

שים לב כי Coinbase נמצא מאוד באור הזרקורים של מס הכנסה. לתושבי ארה”ב יהיה קשה מאוד להימנע ממסים ללא קשר למקום בו אתה קונה ומוכר את הביטקוין שלך. נראה כי חשבונות Coinbase הם פשוט הראשונים בתור לבדיקה.

אפליקציית מזומנים לפי כיכר

אפליקציית המזומנים היא היישום של העברת הכסף של אדם לאדם. לקוחות מגדירים שם ייחודי, מצרפים חשבון בנק ויכולים לקבל ולשלוח כסף ישירות לעמיתים ללא עלות. אפליקציית Cash שהוקמה על ידי ג’ק דורסי בטוויטר, כוללת יותר מ -7 מיליון לקוחות פעילים בחודש.

תודה היא חלק מהתלהבותו של מר דורסי מביטקוין, אפליקציית Cash השיקה תכונת סחר בביטקוין בתחילת 2018. כרגע ניתן לרכוש ולמכור ביטקוין על פי מודל תיווך, כאשר מחיר הביטקוין נקבע על ידי מדד משוקלל שלא פורסם. של חילופי ביטקוין בארה”ב. על פי תיאור אפליקציות Cash יש עמלות אפסות, אם כי מי יכול להיות בטוח ב 100% שקצת לא נסתר במחיר.

לעומת זאת, בהשוואה לתיווך Coinbase, נראה שתמחור אפליקציות במזומן הוא לעתים קרובות טוב יותר. יותר מכך, האפליקציה מאוד ידידותית למשתמש. רכישת ביטקוין היא משב רוח מוחלט, כמו כל דבר אחר שתוכלו לעשות באפליקציה היפה הזו. אנו צופים שאפליקציית המזומנים תשקיע יותר משאבים בכדי לשטוף את היבט הביטקוין של העסק שלהם. יותר מאולי כל מתמודד אחר, לכיכר יש סיכוי לשבש את שוק הביטקוין הקמעונאי בארה”ב ולקחת נתח פעולה משמעותי מ- Coinbase.  

זה כפול מכיוון שמשתמשי ביטקוין רבים היו מתוסכלים מהאנטגוניזם הנראה של מנכ”ל Coinbase בריאן ארמסטרונג לביטקוין במהלך שנת 2017, ואולי מחפשים אלטרנטיבה קיימא.

קורא לכל המשקיעים המוסדיים!

itBit

itBit היא בורסת ניו יורק המספקת סוחרי ביטקוין גדולים, אנשים פרטיים או מוסדות.

 • שירותי ה- OTC הטובים ביותר בשוק
 • חשבונות ביטקוין ודולר מבוטחים
 • פונה במיוחד לסוחרים מוסדיים ופעילים מאוד

קריפטוסים

עמלות

 • הלוקח: 0.2%; יצרן: 0.0%

שוק היעד

 • סינגפור, ארצות הברית

מטבעות

 • USD, SGD

לְהַפְקִיד

 • העברה בנקאית

ItBit מתמקדת במשקיעים מוסדיים וסוחרים בהיקפים גדולים. בין הבורסות בארה”ב, או כל הבורסות באמת, יש לה את שירותי ה- OTC החזקים ביותר, המשמשים בכדי להקל על הזמנות קנייה ומכירה גבוהות במיוחד. כמו Coinbase, פיקדונות בדולר ובביטקוין מבוטחים, וביטקוין מוחזק ב 100% במצב לא מקוון.

הנפח הוא גבוה, אם כי בדרך כלל כשליש מהנפח Coinbase בזכות פחות מסחר קמעונאי. itBit מתמקד כולו בביטקוין ומציע עמלות של 0.2% בצד הלוקח, 0% ביצרן. התמיכה של itBit 24/7 היא עדיפה על Coinbase, שיקול חשוב לסוחרים מוסדיים, אך גם סוחרים קמעונאיים שסבלו משניניגני התמיכה של Coinbase ברבעון הרביעי של 2017, רבעון הראשון של 2018. בנוסף, הבורסה ל- itBit לא צנחה עם תנועה מוגברת ככל ש- Coinbase שוב ושוב עשה זאת, אם כי יש לזכור כי itBit לא קיבל את אותו נפח תנועה.    

תגביר את זה חבר’ה!

מַזַל תְאוּמִים

לתאומים יש הזדמנות מצוינת לנגוס בגדול מהדומיננטיות בשוק של Coinbase, אך חלק מההחלטות שהתקבלו עצרו אותם.

 • פלטפורמה וביטחון טובים
 • העמלות גבוהות מדי
 • אימות יכול להימשך חודשים

קריפטוסים

עמלות

 • 1% -0% בהתבסס על נפח המסחר החודשי

שוק היעד

 • ארצות הברית

מטבעות

 • דולר אמריקאי

לְהַפְקִיד

 • בנק חוט, ACH

בנאדם, היינו רוצים שנוכל לדרג את מזל תאומים כמחליף הבכיר בארצות הברית, אבל אבוי. לתאומים אין תמיכה מספקת לאימות חשבונות בתקופות של ביקוש רב. סופר זה המתין למעלה מחודשיים כדי לאמת את חשבונו KYC, ביצועים גרועים בצורה מביכה בכל קנה מידה. העמלות, בעודן יורדות על פי יעדי היקף הניתנים להשגה, מתחילות גבוה מדי ב -1%. אין לנו מושג מדוע הם ביצעו העלאת שכר טרחה כה מסיבית. הנזילות ירדה, וזה אולי מאוד בגלל שתי הסיבות הללו.

זה באמת חבל. העמלות עלו בערך באותה תקופה בה נחשב מזל תאומים כאלטרנטיבה בת קיימא ל- Coinbase. סוחרים רבים היו ומאוכזבים מאוד מהתנהגותו של Coinbase בשנת 2017, התמיכה במזלג קשיח לפרוטוקול נחות (הוא קרס עם ההשקה), שילוב טכנולוגיה מטופשת כמו חתלתולי קריפטו לקראת פתרונות קנה מידה של ביטקוין הדרושים להורדת עמלות, וכן שערוריית סחר פנים הכוללת מזומנים בביטקוין, שבסופו של דבר התרסקה וככל הנראה גרמה ללקוחות שאינם רמזים לטון כסף. 

בתור המותג של משקיעי הביטקוין האהובים, התאומים של וינקלבוס, ג’מיני היו צריכים לנצל את הדברים האלה. הם לא עשו, והזמן אוזל. קציני יחסי ציבור מרובים שנשכרו על ידי Coinbase ככל הנראה יפחיתו את הזעם, ואפליקציית Cash מגיעה.

בורסה מבוזרת

ביסק

ממשק המשתמש נהדר, הפלטפורמה עושה את מה שהיא אומרת, ההצעות המפורטות קרובות למחיר השוק. ביסק מאובטח, פרטי ועמיד בפני צנזורה, האם הוא יכול לבנות את הנזילות?

 • אנונימיות מוגנת
 • כספים המוחזקים בארנק משלך
 • נסחר ישירות עם עמיתים באמצעות פלטפורמת ה- p2p יוצאת הדופן של Bisq

קריפטוסים

עמלות

 • 0.2%

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, INR, SEK

לְהַפְקִיד

 • בנק חוט, SEPA, אינטראק, OKPay, כסף מושלם, Skrill, Sofort

רוצה אנונימיות? אז ביסק הוא ההימור הטוב ביותר שלך. Bisq הוא הדור הבא של localbitcoins, בורסה מקוונת אנונימית ומבוזרת לחלוטין. Localbitcoins הייתה אופציה פופולרית ביותר למסחר בביטקוין בארה”ב, עד ששוטרים סמויים החלו לפגוש מוכרים ולשלוח אותם לכלא.  

עם ביסק אין צורך להיפגש. הוסף את חשבון הבנק שלך או כל אפשרות תשלום שאתה מעדיף לפלטפורמה, והגש את הצעתך לביטקוין באחוז מהשיעור הקיים. מוכרים, עשו את אותו הדבר בדיוק בצד השני. או שאתה יכול פשוט למלא הזמנות קיימות, באמצעות מתודולוגיית הבוררות המשולבת של Bisq כדי למנוע רמאות.

העמלה היא.2%, והיקפים עולים בהתמדה. מטבע נשלח לארנקים החיצוניים שלך – אם כי המוכרים חייבים כמובן לאחסן את המטבע הדרוש למילוי הזמנות בארנק Bisq שלהם, שעדיין נוצר בצד הלקוח ולא מאוחסן בשום מקום בשרתי Bisq..

מוצר זה יהיה אטרקטיבי ביותר למי שלא נוח להפקיד את מטבעו בבורסות משמורת, כמו גם לאלה שרוצים אנונימיות רבה ככל האפשר..   

מזומן בלבד בבקשה

BitQuick

BitQuick היא פלטפורמה לרכישת ביטקוין במזומן באמצעות פיקדון בנקאי או בחנויות נוחות ייעודיות.

 • קנו ומכרו ביטקוין עם פיקדונות במזומן ישירות לחשבון הבנק המוכר
 • תעודת זהות נדרשת לשימוש במוצר
 • רקורד טוב להקל על מודל זה של הפקדת מזומנים

קריפטוסים

עמלות

 • 2% לקונה

שוק היעד

 • ארצות הברית

מטבעות

 • דולר אמריקאי

לְהַפְקִיד

 • כסף מזומן

Bitquick הוא מוצר קטן ונהדר המיועד לנישה המזומנת בלבד. הפלטפורמה, כמו Bisq, מאפשרת עסקאות עמיתים לעמיתים, כאשר ההבדל הוא ש- Bitquick הוא בסך הכל מזומן, ומחייב את הקונה לבצע הפקדה במזומן בחשבון הבנק של המוכר..  

פנקס ההזמנות מציג את הסכום, המחיר והבנק של כל מוכר. לאחר שהקונה בחר בהצעה, הוא מופנה להפקיד את הסכום למספר חשבון בנק מסוים, שלאחריו יש להעלות קבלת פיקדון לצורך אישור. בינתיים, מטבע מוכרים מוחזק בפקדון על ידי bitquick, והוא משוחרר לאחר שהמוכר מאשר את קבלת הכסף..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me