banner
banner

סקירת BlockFi

Contents

אודות BlockFi

BlockFi הינה פלטפורמת ניהול פיננסי המתמקדת בנכסי מטבעות קריפטוגרפיים. הוא מציע מבחר שירותים דמויי בנק עבור המטבע הקריפטוגרפי שלך, כולל חשבונות ריבית והלוואות מגובות קריפטו, כמו גם שירותי הלוואות ביטקוין למוסדות גדולים..

הלוואה מגובה בביטקוין

דף הבית של BlockFi

החברה צברה המון משיכה בשנים האחרונות, ובדיקה זו תעזור לך להבין בדיוק כיצד BlockFi עובד וכיצד הוא יכול להועיל עבורך..

קנו מטבעות ב- BlockFi

יתרונות וחסרונות של BlockFi

יתרונות

 • ריביות תחרותיות במיוחד
 • קבל הלוואה ללא בדיקת אשראי
 • הלוואות מסולקות תוך 24 שעות
 • עסקאות קריפטו לקריפטו קלות לביצוע
 • פלטפורמה במימון ומוסדר היטב לא צפויה לברוח עם הכסף שלך

חסרונות

 • הפרת נתונים אחת התרחשה בשנת 2020 – ללא מטבעות גנובים
 • סיכון פער בחשבונות ריבית
 • משמורת

יתרונות

חסרונות

 • ריביות תחרותיות במיוחד
 • הפרת נתונים אחת התרחשה בשנת 2020 – ללא מטבעות גנובים
 • קבל הלוואה ללא בדיקת אשראי
 • סיכון פער בחשבונות ריבית
 • הלוואות מסולקות תוך 24 שעות
 • משמורת
 • עסקאות קריפטו לקריפטו קלות לביצוע
 • פלטפורמה במימון ומוסדר היטב לא צפויה לברוח עם הכסף שלך

מה זה BlockFi?

BlockFi הינה פלטפורמת הלוואות פרטית עם דגש על מטבעות קריפטוגרפיה שנוסדה בשנת 2017. מייסדה ומנכ”ל, זאק פרינס, בעל ניסיון של שנים רבות במנהיגות במספר חברות טכנולוגיה, כולל הובלת צוותי הפיתוח העסקי ב- Orchard Platform וב- Zibby..

ראיון עם נסיך זאק

זאק פרינס ממשיך סקוואק ברחוב

לפלורי מרקס, מייסד שותף וסמנכ”ל תפעול, יש גם ניסיון של שנים בניהול מוצרי הלוואות אלטרנטיביים. בין היתר, היא סייעה בהרחבת תיק של 125 מיליון דולר עבור רחוב בונד.

ראיון עם נסיך זאק

פלורי מרקס במלון ועידת ביטקוין דרום אמריקאית

החברה הוקמה כדי לחקות בנקים באזור המטבעות הקריפטוגרפיים תוך התבוננות בחשבונות חיסכון ובכרטיסי אשראי קריפטו. כיום, BlockFi מציע חשבונות ריבית המאפשרים ללקוחות להרוויח ריבית על הקריפטו שלהם והלוואות המגובות על ידי קריפטוגרפי של לקוח.

BlockFi פועלת במספר מטבעות קריפטוגרפיים, אך מתמקדת בעיקר בביטקוין, Litecoin ו- Ethereum. נכסים אחרים כוללים מטבעות יציבים מבוססי דולר כגון GUSD או USDC.

מה הם השירותים העיקריים של BlockFi?

חשבונות ריבית והלוואות קריפטו הם שני השירותים העיקריים הקיימים כיום. חשבונות הריבית מאפשרים למשתמשים להרוויח ריבית על מטבע קריפטוגרפי.

הלוואה מגובה בביטקוין

יחד עם זאת, ההלוואות מתאימות למי שרוצה הלוואת דולר ארה”ב המגובה במטבע שלהם, ולכן הם לא צריכים למכור את המטבע שלהם על מנת שיוכלו לקבל הלוואה מסורתית.

הלוואות קריפטו & חשבונות ריבית

לוגו BlockFi

BlockFi

 • חשבונות ריבית קריפטו מרוויחים עד 8.6%
 • גייסה מעל 108 מיליון דולר במימון הון סיכון
 • תומך בביטקוין, Litecoin ו- Ethereum, כמו גם GUSD ו- Tether

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Ledn

לדן

 • נהדר עבור מכנסי ביטקוין קנדיים המחפשים הלוואות CAD
 • חשבונות ריבית קריפטו מרוויחים עד 7.5%
 • מטבעות במשמורת חשבונות ביטגו מבוטחים

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו הון לא משורשר

הון לא משורשר

 • קבל גישה לכספי הלוואות בפחות מ- 48 שעות
 • קל לשימוש, פלטפורמה אינטואיטיבית
 • ביטקוין המאוחסן בארנקי Multi-sig

קנה עכשיו קרא סקירה

מלבד שני המוצרים העיקריים הללו, BlockFi מציע גם מתקני מסחר, כך שמשתמשים יכולים לנהל את נכסי הצפנה שלהם ולבצע אופטימיזציה של תיק ההשקעות שלהם. שלא כמו חברות רבות בתחום קריפטוגרפי, BlockFi מוסדר וכפוף לחוק סודיות בנק.

הלוואה מגובה בביטקוין

בואו נסתכל מקרוב על ההיצע של BlockFi.

חשבונות ריבית ריביתיים של Bitcoin

הלוואה מגובה בביטקוין

חשבון ריבית BlockFi עובד בדיוק כמו חשבון חיסכון רגיל שיש לך בבנק שלך. החשבון מאפשר למשתמשים להרוויח ריבית בכמה מטבעות נתמכים. זהו מוצר שאינו מזמן בשוק הקריפטו, מכיוון שהוא מאפשר לך להרוויח עד 8% ריבית APY במקום לתת לסרט ההמרות שלך סרק..

Blockfi APY

הריבית השנתית של BlockFi בעמודה הימנית

הריבית משולמת בסוף החודש, ואתה יכול לבחור בין מספר רבדים אם אתה בוחר להחזיק את הביטקוין שלך בחשבון. אתה מקבל 6% עבור 5 BTC הראשונים ו -3.2% APY עבור היתרה שלך מעל 5. כל התעריפים שהוזכרו בסקירה זו עשויים להשתנות..

חשבונות הריבית של BlockFi משווים לאחרים במרחב

החדשות הטובות לגבי חשבון הריבית של BlockFi הן שאתה יכול להרוויח יותר ריבית מאשר בחשבון בנק. במדינות רבות, הריבית שתוכל להרוויח מחשבון חיסכון אינה עולה על 1.5%, ולעתים קרובות היא פחותה מכך.

ככזה, אתה יכול לקנות מטבע יציב מהבורסה ולהפקיד אותו בחשבון ריבית BlockFi כדי להרוויח יותר ריביות ממה שהבנק שלך יציע לך..

עם זאת, תמיד צריך לזכור של- BlockFi יש את ההצהרה הבאה המוזכרת בבירור באתר האינטרנט שלהם:

ככזה, הפקדת מטבעות מטבע בחשבון מסוג זה נעשית על אחריותך בלבד.

מגבלות נסיגה

מגבלות נסיגה הן דבר נוסף שכדאי לזכור, מכיוון שכמו במקרה של מוסדות משמורת רבים אחרים, יש מגבלות בכל מה שקשור לכמות שאתה יכול לסגת בכל פעם.

החל משנת 2020 תוכל למשוך 100 BTC בכל שבוע, שבדרך כלל אמור להספיק עבור הרוב המכריע של המשתמשים. עם זאת, משתמשי כוח עשויים לרצות לבחון את גבולות המשיכה והעמלות לכל מטבע.

Blockfi APY

חשבונות ריבית BlockFi זמינים ללקוחות ברחבי העולם, עם כמה חריגים המפורטים באתר האינטרנט שלהם. חשבון הריבית זמין ללקוחות ברוב המדינות בארה”ב, למעט ניו יורק.

הלוואות גיבוי קריפטו עם BlockFi

הלוואה מגובה בביטקוין

כפי שאתה עשוי לאסוף מהשם, הלוואות בגיבוי הצפנה באמצעות BlockFi מאפשרות לך לקחת הלוואה בדולר ארה”ב, GUSD או USDC על ידי שימוש בקריפטו שלך כבטוחה. מכיוון שההלוואה לפי שווי היא 50%, אתה יכול לקחת הלוואה של עד 50% משווי נכסי הצפנה שאתה מפקיד.

להגיש בקשה להלוואה כזו לוקח כמה דקות, ואם הבקשה שלך הצליחה, אתה יכול לצפות שיהיה לך את הכסף בחשבון הבנק שלך תוך פחות מ -90 דקות..

ישנן מספר סיבות שבגללן תרצה לקחת הלוואה מגובה קריפטו, עם דוגמאות הכוללות רכישת בית, פיזור השקעות, תשלום חוב או מימון עסק..

רכישת נכס היא אחת הסיבות העיקריות שאנשים מחליטים לקחת הלוואה מגובה קריפטו, מכיוון שמלווים מסורתיים אינם מקבלים תשלומים עבור בית בקריפטו..

בנוסף, שיעורי ההלוואות טובים בהרבה ממלווים מסורתיים מכיוון שהסיכון של BlockFi נמוך בהרבה

השוואת הלוואות blockfi

שיעורי ההלוואות של BlockFi טובים בהרבה ממלווים מסורתיים

לבסוף, הסיבה האחרונה לשימוש בטכניקה זו היא הצורך ללוות כספים ללא פירוק נכסים. יתר על כן, אתה יכול גם לקבל הטבות מס מסוימות, מכיוון שמס הכנסה מתייחס ל- Cryptocurrency כאל נכס ולקיחת הלוואה כנגד נכסי הצפנה שלך אינה אירוע החייב במס..

מסחר קריפטו לקריפטו

BlockFi מאפשר למשתמשים להחליף את כל הנכסים השוטפים שיש להם בהפקדה לנכסים אחרים הנתמכים על ידי הפלטפורמה. כרוך בתשלום קטן בעת ​​מסחר בין נכסים. ניתן לבצע עסקאות קריפטו לקריפטו בין אחד מהנכסים הבאים:

 • ביטקוין (BTC)
 • ליטקוין (LTC)
 • דולר Coinbase (USDC)
 • אתריום (ETH)
 • פאקסוס (PAX)
 • דולר תאומים (GUSD)

crypto crypto לעסקאות crypto

מסך המסחר בקריפטו של Blockfi

שליחת מזומנים באמצעות חוט

היכולת לשלוח מזומנים באמצעות חוט נוספה במרץ 2020, וזה השירות הראשון שמציעה הפלטפורמה למי שמעולם לא רכש קריפטו קודם. משתמשים יכולים לשלוח חוטי USD לפלטפורמת BlockFi לרכישת מטבעות יציבים ולהרוויח ריבית של עד 8.6%.

כל החוטים מוחלפים באופן מיידי ל- GUSD, והתכונה זמינה כרגע במדינות ארה”ב נבחרות ובינלאומיות, מתוך ראייה להיות זמינה ברחבי העולם בעתיד הקרוב. אתה צריך שיהיה לך חשבון ריבית BlockFi, כך שניתן יהיה להפקיד שם את כל רכישות המטבעות שלך, ואתה יכול להתחיל להרוויח מיד ריבית..

crypto crypto לעסקאות crypto

העברה בנקאית שנוספה לאחרונה של Blockfi כשיטת מימון חשבונות

אמנם יתכן שיהיו גובים עמלות המוסד הבנקאי שבו אתה משתמש כדי לשלוח העברה בנקאית, אך BlockFi אינו מחייב משתמשים בגין הסכום שהם מקבלים, אשר כל זה יבוא לידי ביטוי בחשבונך. יש סכום מינימלי של 10 דולר שאתה יכול לנהל, ותהליך הוספת הכספים לחשבונך אורך יום עד שלושה ימי עסקים.

האם BlockFi היא פלטפורמה בטוחה?

BlockFi מפקיד נכסי לקוח אצל האפוטרופוס העיקרי שלהם, מַזַל תְאוּמִים, חברת נאמנות המורשית על ידי משרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק. לתאומים יש כיסוי ביטוח נכסים דיגיטליים והוא עומד בתקני תאימות בנקאיים ובדרישות עתודות הון ספציפיות.

ראיון עם נסיך זאק

BlockFi מחזיקה את כל כספי הלקוחות ב- Gemini Custody

ככזה, BlockFi מאובטח כמו תאומים. ישנם כמובן סיכונים הקשורים לפלטפורמות מסוג זה, ואולי הגדול ביותר הוא סיכון הצד הנגדי (המכונה גם סיכון ברירת מחדל)..

הכוונה היא לסיכון למי שמלווה כסף למישהו נחשף אליו. מכיוון שהוא בעצם עובד כמו בנק, BlockFi אינו שונה, ולכן אתה מציב את עצמך בסיכון ברירת מחדל כשאתה משתמש בשירותיו.

הפלטפורמה שקופה מאוד לגבי מה שיקרה במקרה של תרחיש יום הדין. הצוות הזכיר כי במקרה שהפלטפורמה תיפרץ, הנכסים נשמרים על ידי תאומים, האפוטרופוס העיקרי של BlockFi, שמבוטח על ידי Aon..

צילום מסך בטוויטר

במקרה של חשבון משתמש בסכנה, הפרוטוקול קבע שהחשבון קפוא למשך שבוע, עד שהצוות מסוגל לערוך ועידת וידאו עם בעל החשבון על מנת שיוכל לאשר את זהותו..

אם הזהות תאושר, המשתמש יקבל גישה לחשבונו וכתובת הדוא”ל והסיסמה שלו ישתנו.

כל מי שמחדל את הלוואותיו הוא תרחיש מאוד לא סביר עם כל מוסד פיננסי, ו- BlockFi בטוח שזה לא משהו שיכול לקרות פשוט בגלל שיש לו תהליך ניהול סיכונים וניתוח אשראי יסודי..

תזכורת לתשלום הלוואות

הודעת תשלום על הלוואת אפליקציית BlockFi

מכיוון שהפלטפורמה מלווה רק ללווים מוסדיים או ליחידים שמוכנים לפרסם ביטחונות, כל מי שמחדל את הלוואותיו נותר תרחיש מאוד לא סביר..

כל מה ש- BlockFi צריך לעשות כדי לנהל את הסיכון הוא להתקשר לשולחים באופן מרווח אם השוק נע נגדם. זו הסיבה ש- BlockFi לא מבצע בדיקת אשראי כנגד לווים – הם כבר פרסמו ערך כפול לפחות של ההלוואה בבטוחות..

הלוואות קריפטו & חשבונות ריבית

לוגו BlockFi

BlockFi

 • חשבונות ריבית קריפטו מרוויחים עד 8.6%
 • גייסה מעל 108 מיליון דולר במימון הון סיכון
 • תומך בביטקוין, Litecoin ו- Ethereum, כמו גם GUSD ו- Tether

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Ledn

לדן

 • נהדר עבור מכנסי ביטקוין קנדיים המחפשים הלוואות CAD
 • חשבונות ריבית קריפטו מרוויחים עד 7.5%
 • מטבעות במשמורת חשבונות ביטגו מבוטחים

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו הון לא משורשר

הון לא משורשר

 • קבל גישה לכספי הלוואות בפחות מ- 48 שעות
 • קל לשימוש, פלטפורמה אינטואיטיבית
 • ביטקוין המאוחסן בארנקי Multi-sig

קנה עכשיו קרא סקירה

האם BlockFi מציע אימות דו-גורמי?

הפלטפורמה מציעה אימות דו-גורמי לכל חשבונות המקוונים, בהתאם לתקן התעשייה לאבטחה. על ידי הפעלת אימות דו-גורמי, תוכל להוסיף שכבת הגנה שנייה לחשבון ותתבקש להזין קוד אימות שנוצר על ידי אפליקציה בכל פעם שתיכנס לחשבונך..

מצטערים, הדפדפן שלך לא תומך בסרטונים משובצים.

ה מאמת LastPass היא אפשרות U2F המבוססת על האפליקציה המועדפת עלינו

BlockFi ממליץ לכל המשתמשים לאפשר אימות דו-גורמי בחשבונותיהם ולא ייקח אחריות על משתמשים לא מורשים שעשויים להיות מסוגלים לגשת לחשבון אם נכשלת בהפעלת אימות דו-גורמי..

הגענו שוב ל- BlockFi ושאלנו על אימות חומרה באמצעות מכשיר כמו יובייקיי. הם אמרו לנו שהם עובדים על זה, אז אני מקווה שנראה את זה בקרוב.

איך Block-Fi מרוויח כסף?

תזכורת לתשלום הלוואות

הפלטפורמה מרוויחה כסף על ידי השאלת נכסי הצפנה לסוחרים וקרנות השקעה או ליצרני שוק ללא מרשם. הם עשויים גם להלוות את הנכסים לעסקים שצריכים להחזיק מלאי של קריפטו כדי להיות מסוגלים לספק נזילות ללקוחות שלהם..

BlockFi מזכיר בפוסט בבלוג שהוא עובד עם מוסדות הזקוקים לנזילות ומלווה להם נכסי קריפטו בשיעור גבוה יותר. הסוגים העיקריים של הלווים כוללים את הדברים הבאים:

סוחרים וקרנות השקעה

לווים אלה דורשים מטבעות קריפטוגרפיים כדי לתדלק את אסטרטגיות המסחר שלהם או לסגור פערי תמחור שגוי בין הבורסות.

מקבלי שוק ללא מרשם

לווים אלו מחברים בין קונים ומוכרים שאינם רוצים לבצע את עסקאותיהם בבורסות ציבוריות, בתמורה למה שהוא לרוב סימן תלול. לווים אלה נדרשים בדרך כלל להחזיק נכסי קריפטו על מנת שיוכלו לענות על הביקוש, ולכן הם לווים ממלווים כגון BlockFi כדי לענות על צרכיהם..

תזכורת לתשלום הלוואות

סוחרים ומקבלי שוק OTC לווים מ- BlockFi

כספומטים של מטבעות קריפטוגרפיים ועסקים אחרים הדורשים מלאי מטבעות קריפטוגרפיים

עסקים אלה דורשים מטבעות קריפטוגרפיים נזילים לצורך הפעילות היומיומית שלהם, אך הם מעדיפים לשמור את רוב הנכסים שלהם באחסון קר.

כספומט ביטקוין

ניסיונות מימון המיזם המצטיינים של BlockFi

הפלטפורמה החלה להיות ידועה בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים כשהחלה לקבל מימון מיזמים יוצא מן הכלל. באוגוסט 2019 קיבלה החברה קרן סדרה A בסך 18.3 מיליון דולר, שבעקבותיה הוקמה אז קרן סדרה ב ‘בסך 30 מיליון דולר.

ראיון עם נסיך זאק

ואל ונצ’רס עמד מול קרן הסיכון השנייה והיו מעורבים מספר משקיעים בולטים, ביניהם CMT Digital, Purple Arch Ventures, Arrington XRP Capital, Winklevoss Capital, Morgan Creek Digital, Avon Ventures, Akuna Capital, PJC, Castle Island Ventures, Kenetic Capital, ו- HashKey Capital.

HashKey Capital היה אחד המשקיעים הבולטים ביותר ב- Block-Fi, והם היו הסיבה שהחברה הצליחה להרחיב את השוק הסינגפורי בפחות משנה..

עד כה גייסה BlockFi למעלה מ -108 מיליון דולר.

אפליקציית BlockFi לנייד

ראיון עם נסיך זאק

במאי 2020 השיקה BlockFi אפליקציה לנייד הזמינה למשתמשי iOS ו- Android, במטרה להציע גישה נוחה לפלטפורמה תוך כדי תנועה. חלק מהתכונות של האפליקציה כוללות:

הירשם

הרשמה קלה ומאובטחת

זה לוקח רק כמה דקות להתחיל ולגשת לכל תיק העבודות שלך מהטלפון שלך.

הירשם

פתיחת חשבונות להרווחת ריבית

אתה יכול לפתוח חשבון ריבית BlockFi מהטלפון שלך ולהתחיל להרוויח ריבית על כל המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים, כולל Bitcoin, Litecoin ו- Ether..

הירשם

ללוות כסף דרך האפליקציה

הלוואות בגיבוי קריפטו באותו יום זמינות עם כמה ברזים בטלפון בלבד, ומאפשרות לך לגשת למזומן כדי שלא תצטרך למכור את נכסי ההצפנה שלך ולהפעיל אירועים חייבים במס..

הירשם

העברות ניידות קלות

אתה יכול להעביר כספים ישירות מאחד הקריפטו שלך ארנקים לחשבון BlockFi שלך. האפליקציה מאפשרת לך גם לגוון את תיק ההשקעות שלך מבלי שתצטרך לבצע השקעות חדשות.

הירשם

שכבת אבטחה נוספת

כל העסקאות שבוצעו באמצעות האפליקציה הסלולרית מאובטחות באמצעות האפוטרופוס העיקרי של BlockFi, תאומים.

נכון ליוני 2020, לאפליקציית המובייל אין תכונות מסחר וזיהוי פנים לצורך רישום, אך אלו תכונות ש- BlockFi הבטיחו כי היא תביא לזמינה בעתיד.

האם ל- BlockFi יש תוכנית הפניות?

ל- BLockFi יש תוכנית הפניות ללקוחות שרוצים להביא את חבריהם לפלטפורמה. החל ממאי 2020, כל לקוחות BlockFi יכולים להרוויח עד 20 דולר BTC עבור כל חבר שהם מפנים שפותח חשבון ריבית של BlockFi. לקוחות יכולים להרוויח 10 דולר ב- BTC עבור חמשת החברים הראשונים שהם מפנים ו -20 דולר ב- BTC עבור הבאים הבאים.

ראיון עם נסיך זאק

האם BlockFi נפרץ אי פעם?

במאי 2020 הצליחו האקרים לפגוע במערכות האבטחה של הפלטפורמה והצליחו להשיג גישה לא מורשית למידע רגיש שכלל שמות משתמשים, תאריכי לידתם, כתובות דוא”ל, כתובות בית והיסטוריית פעילויות..

חברת BlockFi פרסמה דוח אירוע באתר האינטרנט שלה, והדגישה כי פעילות ההאקר נעולה וכתוצאה מכך “אין כספים, סיסמאות, מספרי ביטוח לאומי, מספרי זיהוי מס, דרכונים, רישיונות, פרטי חשבון בנק, או דומים שאינם ציבוריים דומים. נחשף מידע זיהוי.

שלח מטבעות לבלוקפי

על פי דיווח האירוע, ניסיון הפריצה נעשה באמצעות א התקפת החלפת SIM על אחד מעובדי החברה. חוטפים הצליחו לשלוט במספר הטלפון של העובד והצליחו לאפס את סיסמת הדואר האלקטרוני של העובד ולהיכנס למערכות BlockFi..

הם לא ניסו לבצע משיכות בלתי מורשות ללא הצלחה. הפרת הנתונים נמשכה כ -90 דקות, מכיוון ש- BlockFi הגיב במהירות והשהה את הגישה של העובד על מנת למנוע שימוש לרעה נוסף.

BlockFi פרסמה הצהרה אזכור כי החברה הצליחה למנוע ניסיון התקפה שני. הם גם מציבים בקרות זהות נוספות לכל העובדים בעתיד המיידי ומושעים כל גורם שני ב- SMS.

האם BlockFi היא פלטפורמה חוקית?

למרות הפריצה במאי 2020, הכל מצביע על כך ש- BlockFi היא פלטפורמה חוקית המאפשרת למשתמשים להפיק את היתרונות של קבלת ריבית על נכסי המטבע הקריפטוגרפיים שלהם וקבלת גישה להלוואות מגובות מטבעות קריפטו..

כמו בכל מה שקשור לקריפטוגרפי שעוזב את הארנק שלך, אתה צריך להבין שיש בו מידה מסוימת של סיכון, מה שאומר שהנכסים שלך יהיו בסיכון אם הפלטפורמה תחווה פריצה קטסטרופלית..

כיצד להקים חשבון ב- BlockFi

 1. לך ל BlockFi.com. בחר “להתחיל”

  בית בלוקפי

 2. מלא את הטופס באמצעות כתובת הדוא”ל האמיתית שלך (BlockFi ישלח אליו אימייל אימות.)

  טופס Blockfi

 3. לחץ על קישור האימות בהודעת הדוא”ל. פעולה זו תנותב חזרה ל- BlockFi.

  וודא כתובת אימייל

מכאן תצטרך לבחור אם אתה בוחר חשבון ריבית של ביטקוין או הלוואת דולר בגיבוי ביטקוין.

להלן השלבים לקבלת כל אחד מחשבונות אלה.

קבלת חשבון ריבית של ביטקוין מ- BlockFi

 1. עכשיו כשחזרת לאתר blockfi בחר חשבון ריבית.

  בחר חשבון ריבית

 2. עברו על השלבים אל השלם את אימות KYC.

 1. חזור לאתר של BlockFi ו התחברות. ואז לחץ לְהַפְקִיד.

  הלוואה מגובה בביטקוין

 2. כעת עליכם לבחור איזה נכס קריפטו אתם הולכים להפקיד ולהרוויח עליו ריבית. לחץ על אחד מנכסי הקריפטו למטה.

  הלוואה מגובה בביטקוין

 3. השתמש בארנק שלך כדי שלח מטבעות לכתובת ההצפנה ש- BlockFi מראה לך בעמוד הבא.

  באפשרותך להעתיק את הכתובת או לסרוק את קוד ה- QR.

  הלוואה מגובה בביטקוין

עכשיו בואו נדבר על הלוואות מגובות ביטקוין. גלה כיצד להפעיל את חשבונך, שלב אחר שלב, באמצעות המדריך למטה.

קבלת הלוואת דולר מגובה ביטקוין מ- BlockFi

 1. בשלב זה אימתת את הדוא”ל שלך וחזרת לאתר של בלוקפי. בחר הלוואות קריפטו מהתפריט.

  בחר חשבון ריבית

 2. עברו על השלבים אל השלם את אימות KYC.

 1. חזור לאתר של BlockFi ו התחברות. ואז לחץ לְהַפְקִיד.

  הלוואה מגובה בביטקוין

 2. הקלק על ה הלוואה חדשה לַחְצָן

  הלוואה מגובה בביטקוין

 3. כעת עליכם לבחור איזה נכס קריפטו אתם הולכים להפקיד ולהרוויח עליו ריבית. לחץ על אחד מנכסי הקריפטו למטה.

  הלוואה מגובה בביטקוין

 4. הזן את סכום הדולר שתרצה שההלוואה תהיה ולחץ חשב את ההצעה שלך

  הלוואה מגובה בביטקוין

 5. לאחר מכן בחר שלך הלוואה לערך (LTV).

  הלוואה מגובה בביטקוין

 6. בחר להמשיך.

  הלוואה מגובה בביטקוין

 7. מלא את פרטי הבנק שלך ולמה אתה צריך את הכסף ולחץ להמשיך.

  המשך בלוקפי

 8. תוך 24 שעות אתה צריך לקבל אימייל מ- BlockFi. זה ייראה כמו זה שלמטה. הלוואה מגובה בביטקוין
 9. הסכם ההלוואה ייכלל במייל. חתמו עליו והחזירו אותו ל- BlockFi.

 10. השתמש בארנק שלך כדי שלח מטבעות לכתובת ההצפנה ש- BlockFi נותן לך לאחר החזרת ההסכם שנחתם.

שלח מטבעות לבלוקפי

תוך יום ממועד קבלת הביטחונות, BlockFi ישלח או דולר ארה”ב לחשבון הבנק שלך באמצעות העברה בנקאית או מטבע כסף לכתובת ארנק שבחרת..

וזה הכל! כעת יש לך מזומנים ביד ולא היית צריך למכור את הביטקוין שלך!

הלוואות קריפטו & חשבונות ריבית

לוגו BlockFi

BlockFi

 • חשבונות ריבית קריפטו מרוויחים עד 8.6%
 • גייסה מעל 108 מיליון דולר במימון הון סיכון
 • תומך בביטקוין, Litecoin ו- Ethereum, כמו גם GUSD ו- Tether

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Ledn

לדן

 • נהדר עבור מכנסי ביטקוין קנדיים המחפשים הלוואות CAD
 • חשבונות ריבית קריפטו מרוויחים עד 7.5%
 • מטבעות במשמורת חשבונות ביטגו מבוטחים

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו הון לא משורשר

הון לא משורשר

 • קבל גישה לכספי הלוואות בפחות מ- 48 שעות
 • קל לשימוש, פלטפורמה אינטואיטיבית
 • ביטקוין המאוחסן בארנקי Multi-sig

קנה עכשיו קרא סקירה

דירוג: 9.4 / 10

BlockFi הוא הבחירה המובילה שלנו בביטקוין ובקריפטו ראשונים מחפשים להרוויח הכנסה פסיבית קטנה על אחזקותיהם. ישנם כמובן סיכונים. תנועות גדולות בשוק עשויות למנוע מ- BlockFi לבצע את אמצעי הפחתת הסיכון שלהם, אך זו הסיבה שיש להם דרישות בטחונות כה גדולות. זהו הסיכון העיקרי שמשתמשי BlockFi חייבים לקבל. הסיכון האחר הוא פריצות, ולמרות ש- BlockFi עברה הפרה אחת, אף אחד לא החמיץ מטבעות. עם זאת, בכל שאר החזיתות, BlockFi הוא בסיכון נמוך מאוד, והתמורה רבה. ממשק המשתמש הקל שלהם מאפשר לפתוח ולממן חשבונות בקלות והמוצרים עצמם נהדרים בהתאם לצורך שלך.

אנו נותנים ל- BlockFi ציון 9.4 מתוך 10!

יתרונות

 • ריביות תחרותיות במיוחד
 • קבל הלוואה ללא בדיקת אשראי
 • הלוואות מסולקות תוך 24 שעות
 • עסקאות קריפטו לקריפטו קלות לביצוע
 • פלטפורמה במימון ומוסדר היטב לא צפויה לברוח עם הכסף שלך

חסרונות

 • הפרת נתונים אחת התרחשה בשנת 2020 – ללא מטבעות גנובים
 • סיכון פער בחשבונות ריבית
 • משמורת

יתרונות

חסרונות

 • ריביות תחרותיות במיוחד
 • הפרת נתונים אחת התרחשה בשנת 2020 – ללא מטבעות גנובים
 • קבל הלוואה ללא בדיקת אשראי
 • סיכון פער בחשבונות ריבית
 • הלוואות מסולקות תוך 24 שעות
 • משמורת
 • עסקאות קריפטו לקריפטו קלות לביצוע
 • פלטפורמה במימון ומוסדר היטב לא צפויה לברוח עם הכסף שלך

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me